• تاریخ: ۱۳۹۶-۱۲-۰۸
  • شناسه خبر: 875

استقبال از بانوان مدال آور کاراته

استقبال و قدردانی از قهرمانان مدال آور تیم ملی کاراته کشورمان به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در میدان ورودی این شهر برگزار شد . در این مراسم که مهران نصیریان دوست مدیرمنابع انسانی ، ابوذر شجاعی رییس روابط ع ...

استقبال و قدردانی از قهرمانان مدال آور تیم ملی کاراته کشورمان به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در میدان ورودی این شهر برگزار شد .

در این مراسم که مهران نصیریان دوست مدیرمنابع انسانی ، ابوذر شجاعی رییس روابط عمومی ، روح الله بهمنی رییس امور ورزش و امیدوار جمالپور رییس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان بهمراه جمع زیادی از ورزش دوستان حضور داشتند ضمن ابلاغ پیام تبریک مهندس ناصری مدیرعامل این شرکت به مناسبت کسب مقام قهرمانی توسط کاراته کاهای تیم نفت مسجدسلیمان در مسابقات جهانی ارمنستان با حلقه های گل از آنها استقبال بعمل آمد .

لازم بذکر است تیم ملی کاراته بانوان سبک کیوکوشین کشورمان در مسابقات جهانی ارمنستان در روز یک شنبه توانست با درخشش خیره کننده کاراته کاهای تیم نفت مسجدسلیمان که نیمی از ترکیب تیم ملی را تشکیل  می دادند و هدایت شیهان طیبه عباسی مربی ارزنده  تیم نفت عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود نمایند .