• تاریخ: ۱۳۹۶-۱۱-۰۶
  • شناسه خبر: 660

امام جمعه مسجدسلیمان:مردم با بصیرت ما همیشه هوای انقلاب وشهرشان را داشته اند.

حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن خیر مقدم به شهردار مسجدسلیمان از ایشان خواست فریب بعضی دغلکاران را نخورد و در چینش نیروهای شهرداری دقت و این گونه نشود مثل گذشته هر کسی شهردار می ...

حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن خیر مقدم به شهردار مسجدسلیمان از ایشان خواست فریب بعضی دغلکاران را نخورد و در چینش نیروهای شهرداری دقت و این گونه نشود مثل گذشته هر کسی شهردار می شد بعضی نیروهای شناخته شده و بعضاً مفسد در کنار او قرار بگیرند. وی همچنین از اعضای شورای شهر درخواست نمود اگر اخلاق، قانون و عدالت را رعایت کنند همه ی مردم مسجدسلیمان پشت سر آن ها خواهند بود.
خطیب نماز جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از بهداشت و درمان شهرستان گفت: اگر چه مردم از خدمت رسانی بیمارستان ۲۲ بهمن گلایاتی دارند که در آینده به آن خواهیم پرداخت اما در حال حاضر شنیده ایم کارکنان حراست این بیمارستان ۵ ماه و بعضی نیروهای خدماتی ۲۲ بهمن ۷ ماه حقوق دریافت نکرده اند. چگونه باید از این ها انتظار داشته باشیم به مردم خدمت رسانی کنند. وی ادامه داد: از مسئولین علوم پزشکی استان خوزستان و بهداشت و درمان مسجدسلیمان می خواهیم سریعاً به این معضل رسیدگی نمایند…

امام جمعه مسجدسلیمان با اشاره به نزدیک بودن ایام فاطمیه اول گفت: مردم مثل همیشه حرمت این ایام را نگه می دارند و جشن هایشان را در این ایام برگزار نمی کنند از ادارات شهرستان هم می خواهم حرمت این ایام را برای محافظت از ارزش ها نگه دارند. ایشان همچنین از مراسم خاکسپاری دو مفقودالاثر در مسجدسلیمان خبر داد و گفت: در یکم اسفند قرار است همزمان با ۱۱۰ شهر دیگر، مسجدسلیمان نیز از دو میهمان عزیز استقبال کند و دو شهید تازه تفحص شده را در بلندای بام بی بی یان به خاک بسپرد که امیدوارم با حضور پرشور مردم این مراسم برگزار شود.
امینی با تقدیر از اداره ورزش وجوانان مسجدسلیمان به خاطر برگزاری مراسم پباده روی خانواده از آنان خواست جهت برگزاری شور و نشاط در جامعه تلاش کنند. وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: منکر بعضی دل آزاری ها در مملکت نیستیم اما مردم با بصیرت ما همیشه هوای انقلاب و شهدای شان را داشته اند امیدواریم ما مسئولین نیز بخوبی قدر این مردم را بدانند.