• تاریخ: ۱۳۹۶-۱۱-۰۱
  • شناسه خبر: 647

علی عسگر ظاهری:اعتراض نمایندگان خوزستان به حذف بودجه ریزگردها ادامه دارد

عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان ،لالی ،هفتکل واندیکا در ارتباط به حذف بودجه ریزگردها اظهار کرد: متاسفانه کمیسیون تلفیق در یک تصمیم نسنجیده اقدام به حذف اعتبار مقابله با ریزگردها در بودجه سال آینده کرد که این حرکت مورد ...

عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان ،لالی ،هفتکل واندیکا در ارتباط به حذف بودجه ریزگردها اظهار کرد: متاسفانه کمیسیون تلفیق در یک تصمیم نسنجیده اقدام به حذف اعتبار مقابله با ریزگردها در بودجه سال آینده کرد که این حرکت مورد اعتراض جمع زیادی از نمایندگان قرار گرفته است.

وی افزود: مطمئناً در صحن علنی مجلس و در هنگام تصویب بودجه، اجازه حذف این ردیف اعتباری را نخواهیم داد و این اعتبار باید در بودجه آینده دیده شود.

نماینده مردم مسجدسلیمان در ادامه گفت: طی روزهای گذشته مردم استان خوزستان با بدترین شرایط جوی ممکن روبرو بودند و تداوم این وضعیت ممکن نیست و باید برای آن تدبیری اندیشیده شود.

ظاهری ضمن انتقاد از عملکرد دستگاه‌های مسئول در این زمینه اظهار داشت: این شرایط به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و اینکه متولیان دستگاه‌های مسئول منتظر باد و باران هستند تا شرایط بهتر گردد، حاکی از عدم برنامه ریزی مناسب از سوی این دستگاه‌ها برای برخورد با این معضل خطرناک است.