شما اینجا هستید
آخرین اخبار » تازیانه پوسترهای تبلیغاتی بر در و دیوار شهر

تازیانه پوسترهای تبلیغاتی بر در و دیوار شهر

پایگاه خبری ایران مهر:متاسفانه از اولین ساعات شروع انتخابات در سطح شهر شاهد بی قانونی برخی نامزدهای انتخابات شورا بودیم ،عده بسیاری از داوطلبان با چسباندن پوسترها و عکس های خود بر درو دیوار، جداول و تیرهای چراغ برق چهره زشتی به شهر داده اند.
طبق قانون چسباندن آگهی های تبلیغاتی برروی ایستگاه های اتوبوس، تابلو ها و اِلمان های شهری ممنوع بوده و هواداران کاندیداها نباید اقدام به چسباندن تبلیغات بر روی دیوارها و اماکن ورزشی کنند
برخی طرفداران کاندیداها از اموال دولتی و مردمی گرفته تا بناهای تاریخی و مجسمه ها پوستر می چسبانند و گویا که چسباندن پوستر و یافتن مکان های دست نیافتنی تر برای الصاق عکس کاندیدا یک پیروزی تبلیغاتی را رقم می زند و گمان می کنند همین منجر به پیروزی انتخاباتی خواهد شد در حالیکه تبلیغات کاغذی تاثیرآنچنانی در نظر مردم و در افزایش آرا ندارد.

به راستی چند پاییز و زمستان دیگر باید بگذرد تا باران بیایید و این کاغذهای تبلیغاتی از چهره شهر شسته شوند، آیا داوطلبان محترم نمی توانستند هوادارانشان را توجیح کنند که بر پیکره مساجد،ادارات ، زورخانه پوریای ولی ، مدارس و آموزشگاها و خیابان اصلی شهر و…. پوسترهای تبلیغاتی نچسبانند.تمامی امکانات شهری بیت المال هستند و طرفداران داوطلبان باید از تخریب اموال عمومی خوداری کنند و از راه های دیگر همچون فضای مجازی و ستاد های خود به تبلیغ اقدام کنند.

مسئولین محترم قبل از این باید داوطلبان را توجیح می کردند و مکانهای بخصوصی را برای این امر در نظر میگرفتند .
حال سوالی که ذهن همه را به خود مشغول کرده این است که آنهایی پوسترهایشان تازیانه ایست بر زخمهای ریز و درشت شهر ،آیا می توانند در شورای شهر از حق مردم دفاع کنند و شهر را اداره کنند‌!.
به راستی یک داوطلب انتخاباتی که خود باید قانون مند باشد چرا باید بیهوده با چاپ پوستر های گران قیمت نوعی بی قانونی و اسراف را ترویج دهد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| خبری-تحلیلی-ایران مهر مسجدسلیمان