شما اینجا هستید
آخرین اخبار » آبتین طاهری رییس جهاد کشاورزی در پیامی فرارسیدن ۲۲ بهمن و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مسجدسلیمان طی پیامی فرا رسیدن ۲۲ بهمن و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به مردم شهرستان تبریک گفت.

متن پیام آبتین طاهری رییس جهاد کشاورزی شهرستان مسجدسلیمان بدین شرح می باشد

بسم الله الرّحمن الرّحیم
پایگاه خبری ایران مهر :«والفجر» ، سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.
انقلاب اسلامی ایران ،تجلی شکوهمند حماسه ای است که در ۲۲ بهمن ، روز پیروزی حق بر باطل و روز رهایی ملت بزرگ ایران ، اسلام تولدی دوباره یافت و اندیشه معنوی و پاکی که از طریق انقلاب در قلب تاریخ رسوخ کرد.
«بهمن» ماه عاشقان دلداده ای است که سرمست از کلام و پیام آن پیر می فروش، خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تکبیر» را در همه جای این میهن شکوفاندند. دهـه فجــر کلید گشاینده ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود کـه« استقلال» و « آزادی » و « جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.
پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. این دهه، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمی رود».
اینجانب با تبریک فرا رسیدن ۲۲ بهمن ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهوری و دولتمردان و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی را گرامی داشته و از مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان مسجدسلیمان دعوت می نمایم با حضور ارزشمند خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن،ضمن پاسداشت آرمان ها، اقتدار و عزت ایران اسلامی را در مقابل جهانیان به تصویر کشند.

آبتین طاهری رییس  جهاد کشاورزی شهرستان مسجدسلیمان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| خبری-تحلیلی-ایران مهر مسجدسلیمان