شما اینجا هستید
آخرین اخبار » پیام تبریک رییس جهاد کشاورزی شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت فرار رسیدن ۲۲بهمن و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مسجدسلیمان طی پیامی فرا رسیدن ۲۲ بهمن و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به مردم شهرستان تبریک گفت.

متن پیام آبتین طاهری بدین شرح می باشد.

بسم الله الرّحمن الرّحیم
پایگاه خبری ایران مهر:«والفجر» ، سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.
انقلاب اسلامی ایران ،تجلی شکوهمند حماسه ای است که در ۲۲ بهمن ، روز پیروزی حق بر باطل و روز رهایی ملت بزرگ ایران ، اسلام تولدی دوباره یافت و اندیشه معنوی و پاکی که از طریق انقلاب در قلب تاریخ رسوخ کرد.
«بهمن» ماه عاشقان دلداده ای است که سرمست از کلام و پیام آن پیر می فروش، خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تکبیر» را در همه جای این میهن شکوفاندند. دهـه فجــر کلید گشاینده ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود کـه« استقلال» و « آزادی » و « جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.
پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. این دهه، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمی رود».
اینجانب با تبریک فرا رسیدن ۲۲ بهمن ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهوری و دولتمردان و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی را گرامی داشته و از مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان مسجدسلیمان دعوت می نمایم با حضور ارزشمند خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن،ضمن پاسداشت آرمان ها، اقتدار و عزت ایران اسلامی را در مقابل جهانیان به تصویر کشند.

*آبتین طاهری رییس جهاد کشاورزی شهرستان مسجدسلیمان*

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| خبری-تحلیلی-ایران مهر مسجدسلیمان