شما اینجا هستید
آخرین اخبار » عمل موفقیت آمیز خارج کردن تومور مغزی در بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان

عمل خارج کردن تومور مغزی در بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان با موفقیت امیز انجام شد

پایگاه خبری ایران مهر: متخصص جراح مغز و اعصاب جوان و ماهر بیمارستان ۲۲ در ارتباط با جزئیات این عمل گفت: یک خانم ۷۰ ساله که از سال ۹۰ تا ۹۷ سه مرتبه در تهران و اصفهان مورد عمل جراحی قرار گرفته بود با فلجی اندام سمت راست و عدم توانایی در صحبت کردن به بیمارستان مراجعه که پس از آزمایشات مشخص شد ۳ تومور بزرگ که یکی از انان روی مرکز تکلم، دیگری روی دست و سومی به مرکز پیشانی فشار می اورد وجود دارد که می بایست سریعاً مورد عمل جراحی قرار می گرفت.

دکتر یزدان پناهی ادامه داد در این عمل پیچیده از نورو مـانیتورینگ که حین عمـل جراحی برای ثبت پتانسیل های مختلف الکتروفیزیولوژیک از بیمار در حین جراحی بر روی مغز، نخاع و اعصاب محیطی طراحی شده است. و اطلاعاتی در رابطه با سیستم عصبی بیمار بیهوش، به جراح و تیم بیهوشی میدهد استفاده گردید.

دکتر یزدان پناهی با بیان این که این عمل در سطح استان بی نظیر بود گفت: به لطف خداوند هر سه تومور کاملا تخلیه و حال بیمار مساعد است .وی در پایان سخنان خود از دکتر چاروسائی متخصص بیهوشی، دکتر صادق کارشناس بیهوشی، خانم ها شهبازی کیا، میر،فرهادی، نعمتی، اسکندری، لعلی، آذر و آقای بازیاری به عنوان همکاران در این عمل تشکر و قدردانی نمود

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| خبری-تحلیلی-ایران مهر مسجدسلیمان