شما اینجا هستید
آخرین اخبار » تقدیر از پذیرفته شدگان رشته های پزشکی دانشگاههای دولتی شهرستان مسجدسلیمان

 

از پذیرفته شدگان رشته های پزشکی دانشگاههای دولتی شهرستان مسجدسلیمان تقدیر بعمل آمد

پایگاه خبری ایران مهر : مراسم تقدیر از پذیرفته شدگان رشته های پزشکی دانشگاه های دولتی شهرستان مسجدسلیمان با حضوردکتر پاکدل فرماندار ،حجت الاسلام قندعلی رییس سازمان تبلیغات شهرستان مسجدسلیمان،شیانخواه سرپرست آموزش و پرورش مسجدسلیمان و تعدادی از اولیاء و دانشجویان برگزار شد.
دکترپاکدل فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن خوش آمدگویی به اولیاء و دانشجویان پزشکی، نقش اولیا و اراده دانشجویان را در این موفقیت مهم دانست و خطاب به آنان گفت : شما مشکلات شهرستان را به چشم خود دیده اید و با آن آشنا هستید و انشاالله پس از فراغت از تحصیل به شهر خود برگردید و به زادگاه خود خدمت کنید .

فرماندار در ادامه گفت : مسئولین باید شرایط را برای نسل های آینده شهرستان ریل گذاری نمایند تا شرایط ورود دانش آموزان مسجدسلیمانی به رشته ها و رتبه های برتر کنکور سراسری مهیا گردد .

دکترپاکدل همچنین خواستار تشکیل کارگروهی برای شناسایی رتبه های برتر کنکور در مسجدسلیمان شد وافزود: باید از اکنون برای موفقیت دانش آموزان مسجدسلیمانی در کنکور سال آینده برنامه ریزی کرد . وی همچنین از دانشجویان خواست هیچگاه زحمات و فداکاری های پدران و مادران خود را فراموش نکنند زیرا آنان از بسیاری خواسته های خود گذشتند تا شما امروز به این جایگاه برسید .

بهزاد شیانخواه سرپرست آموزش و پرورش مسجدسلیمان نیز در این مراسم از دانشجویان و اولیاء آنان خواست در دوران شیوع کرونا ، تجربیات موفق خود را با استفاده از فضای مجازی و انشاالله پس از پایان این دوران بصورت حضوری ، در اختیار دانش آموزان پایه های یازدهم و دوازدهم شهرستان قرار دهند.

وی گفت : از اولیا نیز خواهشمندم در جلسات انجمن اولیا و مربیان که از آنان دعوت خواهد شد ؛ حضور بهم رسانند و تجربیات خود در مورد کسب رتبه برتر فرزند خود در کنکور را در اختیار اولیا دانش آموزان پایه یازدهم و دوازدهم شهرستان قرار دهند .

حجت الاسلام والمسلمین قندعلی رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مسجدسلیمان نیز در این مراسم گفت : کاش شاهد برگزاری این گونه مراسم ها در سال های گذشته بودیم و انشاالله آماده این هستیم که نهادی را جهت شناسایی تحصیلکرده گان موفق مسجدسلیمانی و ثبت اطلاعات آنان در شهرستان راه اندازی کنیم و اینجانب با تمام توان در خدمت رشد استعدادهای شهرستان هستم .

در ادامه پذیرفته شدگان رشته های پزشکی شهرستان به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص شیوه های کمک به افزایش رشد قبولی دانش آموزان مسجدسلیمانی در کنکور پرداخته و جهت همکاری با آموزش و پرورش در راستای کمک به دانش آموزان مسجدسلیمانی در کنکورهای پیش رو ، اعلام آمادگی نمودند .

در پایان تقدیرنامه مشترکی با امضای دکتر محمد پاکدل فرماندار و بهزاد شیانخواه سرپرست آموزش و پرورش مسجدسلیمان بهمراه هدایای پذیرفته شدگان رشته پزشکی دانشگاههای دولتی به آنان اهدا شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| خبری-تحلیلی-ایران مهر مسجدسلیمان