• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۱-۱۹
  • شناسه خبر: 4773

پلمب ۲۸۶ واحد صنفی ناقض اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در مسجدسلیمان

  فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف با محوریت پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد و گفت: در این طرح ۲۸۶ واحد صنفی پلمب شد. سرهنگ “علی حسینی” در گفت و گو با خبرنگار پ ...

 

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف با محوریت پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد و گفت: در این طرح ۲۸۶ واحد صنفی پلمب شد.

سرهنگ “علی حسینی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: به دنبال شیوع ویروس کرونا و برای پیشگیری از خطر ابتلای شهروندان به این ویروس، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان با هماهنگی مرجع قضائی و شبکه بهداشت، به کلیه متصدیان سطح شهرستان در خصوص عدم فعالیت اخطارهای لازم را دادند.

وی افزود: در این طرح مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پس از ارزیابی های لازم تعداد ۲۸۶ واحد صنفی فعال در سطح شهر را به علت نقض اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا توسط متصدیان و نادیده گرفتن ابلاغیه های صنفی پلمب کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط اصناف، مراتب را از طریق تماس تلفنی با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.