• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۱-۱۹
  • شناسه خبر: 4769

در بازدید مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از قرارگاه محبان امیرالمومنین (ع) عنوان شد مهندس ناصری : نقش زنان امروز جامعه همچون نقش زنان در دوران جنگ تحمیلی بسیار موثر و پر رنگ است

مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور در قرارگاه محبان امیرالمونین (ع) ضمن بازدید از نحوه تولید ماسک ، از فعالان و تولید کنندگان این کالای مورد نیاز امروز جامعه تقدیر و تشکر نمودند . ب ...

مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور در قرارگاه محبان امیرالمونین (ع) ضمن بازدید از نحوه تولید ماسک ، از فعالان و تولید کنندگان این کالای مورد نیاز امروز جامعه تقدیر و تشکر نمودند .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری طی سخنانی با عنوان اینکه شرایط امروز جامعه و کشور یک شرایط عادی نیست و نوعی شرایط جنگی است اظهار داشت : همگی بخوبی دوران جنگ تحمیلی و ایثارگری و نقش آفرینی مادران و خواهرانمان در آن دوران را به خاطر داریم .

وی با تقدیر از مشارکت ۵ بانوی شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در انجام این اقدام خیرخواهانه افزود : اینک نیز شیرزنان جامعه ما به تأسی از مادرانشان به میدان نبرد آمده اند و با ایثار و از خودگذشتگی درحال تهیه کالایی هستند که برای جلوگیری از ابتلای افراد به ویروس کرونا بسیار کاربردی و مهم است .

وی با اشاره به خدمات ارایه شده از سوی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در بحران شیوع کرونا اظهار داشت : علاوه بر سایر خدماتی که از زمان انتشار ویروس کرونا تاکنون داشته ایم از مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان نیز درخواست داشته ام تا با تجهیز این قرارگاه به دستگاه اتوکلاو در بحث ایزوله و ضدعفونی کردن ماسک های تولیدی مشارکت و همکاری نمایند .  

مدیرقرارگاه محبان امیرالمومنین (ع) نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از پشتیبانی های نفت و گاز مسجدسلیمان در خصوص فعالیت های این مرکز گفت : در این قرارگاه ۲۵ تا ۴۵ نفر از جمله ۸ بانوی چرخکار ثابت در قرارگاه و ۱۵ بانوی چرخکار در منزل از صبح تا پاسی از شب به دوخت ماسک های منطبق بر استانداردهای وزارت بهداشت مشغول هستند .

محمدرضا کرمزاده افزود : روزانه ۵۰۰۰ عدد ماسک در این قرارگاه تولید و به طور رایگان و توسط اکیپ های جهادی در اختیار شهروندان بی بضاعت و کم بضاعت مناطق کم برخوردار شهر مسجدسلیمان و مناطق اطراف توزیع می شود .

وی با عنوان اینکه تاکنون ۱۰۰۰۰۰ عدد ماسک در این قرارگاه تولید شده است اظهار داشت : با مشارکت خیرین ملزومات مورد نیاز برای ۲۰۰۰۰۰ عدد ماسک پیش بینی و مهیا شده است و برای استمرار این روند از خیرین ارزشمند برای تأمین منابع مالی خرید ملزومات دعوت بعمل می آوریم .

لازم به توضیح است خانم ها شیدا عبدالهی – ماندانا آردین – سهیلا اولاد شهباز – پریسا علیخانی – مدینه دانش و زینب زمانپور از پرسنل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ضمن حضور در محیط کار و انجام وظایف اداری با اتمام ساعات کار در قرارگاه تولید ماسک محبان امیرالمومنین (ع) حضور یافته و در این کار خیر مشارکت جدی و پر رنگ داشته اند .