• تاریخ: ۱۳۹۸-۱۰-۰۹
  • شناسه خبر: 4385

تأکید هیأت مدیره نفت و گاز مسجدسلیمان بر انجام معاینات دوره ای پزشکی کارکنان

تأکید هیأت مدیره نفت و گاز مسجدسلیمان بر انجام معاینات دوره ای پزشکی کارکنان اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور در مرکز بهداشتی درمانی نور بهداشت و درمان صنعت نفت ، معاینات پزشکی سالیانه خود ر ...

تأکید هیأت مدیره نفت و گاز مسجدسلیمان بر انجام معاینات دوره ای پزشکی کارکنان

اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با حضور در مرکز بهداشتی درمانی نور بهداشت و درمان صنعت نفت ، معاینات پزشکی سالیانه خود را انجام دادند .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری که از سوی مدیران مهندسی و ساختمان / عملیات / مالی / خدمات / منابع انسانی / مشاور عملیاتی و روسای روابط عمومی / فناوری اطلاعات و ارتباطات / HSE / امور حقوقی و پیمان ها /  آموزش وحراست همراهی می شد با حضور در این مرکز بهداشتی و درمانی معاینات سالیانه طب صنعتی خود را زیر نظر پزشکان و کارشناسان مربوطه انجام دادند .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طی گفتگوی کوتاهی در خصوص اهمیت انجام معاینات طب صنعتی گفت : سلامت کارکنان بعنوان اصلی ترین سرمایه ی سازمان از اهمیتی بسیار برخوردار است بنابراین با توجه به حساسیت و پیچیدگی های صنعت نفت ، ضرورت دارد این معاینات سالیانه انجام شود تا در صورت بروز مشکل جسمی یا روحی برای کارکنان بتوان نسبت به انجام مراحل بعدی درمان بموقع اقدام کرد .

مهندس ناصری از پرسنل این شرکت درخواست کرد به زمان بندی های اعلام شده جهت حضور در مرکز طب صنعتی توجه ویژه داشته باشند و برای حصول اطمینان از سلامتی و نبود بیماری ها یا مشکلات جسمی و روحی در موعد تعیین شده به مرکز طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان مراجعه نمایند .

مهران نصیریان دوست مدیرمنابع انسانی این شرکت نیز اظهار داشت : با هماهنگی های انجام شده ، بهداشت و درمان صنعت نفت نسبت به پذیرش کارکنان و انجام معاینه و آزمایش و مشاوره های مختلف اقدام کرده و نتایج حاصله را در اختیار این مدیریت قرار می دهد تا چنانچه برای هریک از همکاران در محیط کار مشکلی وجود داشته باشد که به آسیب جسمی یا روحی آن همکار منتهی شود بتوان تصمیم گیری صحیح داشت و همکار مربوطه را برای سیر درمان به مراکز بهداشتی و درمانی معرفی نمود