• تاریخ: ۱۳۹۸-۱۰-۰۹
  • شناسه خبر: 4382

دستگیری عامل کلاهبرداری ۵۰۰میلیون ریالی از مراجعان به عابر بانک ها در” مسجدسلیمان “

دستگیری عامل کلاهبرداری ۵۰۰میلیون ریالی از مراجعان به عابر بانک ها در” مسجدسلیمان ” سرهنگ “علی حسینی” فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: ...

دستگیری عامل کلاهبرداری ۵۰۰میلیون ریالی از مراجعان به عابر بانک ها در” مسجدسلیمان ”

سرهنگ “علی حسینی” فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: در پی چند مورد کلاهبرداری از مراجعه کنندگان به خودپرداز بانک ها در شهرستان مسجدسلیمان، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد افراد بی سواد و مسنی که قصد استفاده از عابربانک را داشتند توسط فردی کلاهبردار شناسایی و با استفاده از غفلت و اعتماد آنان، مقداری پول از حسابشان برداشت و یا به حساب اشخاص دیگر واریز می کرد.

سرهنگ حسینی با اشاره به اینکه فرد کلاهبردار با این شگرد اقدام به برداشت وجوه غیر قانونی از حساب افراد می کرد، بیان داشت: مأموران پلیس آگاهی با تلاش شبانه روزی و گشت زنی های هدفمند و کار اطلاعاتی، متهم را شناسائی و درحینی که قصد کلاهبرداری از افراد بی سواد و مسن در مقابل دستگاه خودپرداز را داشت دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به ۱۰ فقره کلاهبرداری در مجموع به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال اعتراف کرد افزود : متهم پس از تکمیل پرونده به مرجع فضائی اعزام و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

گفتنی است تحقیق برای شناسایی سایرشکات احتمالی همچنان ادامه دارد .