• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۹-۳۰
  • شناسه خبر: 4376

گذر از۱۰۰۰ روز بدون حادثه مهم در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان

گذر از۱۰۰۰ روز بدون حادثه مهم در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان   مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از گذر این شرکت از ۱۰۰۰ روز بدون حادثه ی مهم در این شرکت خبر داد . به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نف ...

گذر از۱۰۰۰ روز بدون حادثه مهم در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از گذر این شرکت از ۱۰۰۰ روز بدون حادثه ی مهم در این شرکت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری در تکمیل این خبر اظهار داشت : از ابتدای سال ۱۳۹۶ تاکنون این شرکت توانسته است با رعایت دقیق الزامات HSE و بازرسی های مداوم فنی بیش از ۱۰۰۰ روز بدون حادثه ی جدی و مهم را پشت سر بگذارد .

وی با عنوان اینکه کسب این رکورد یک افتخار قابل توجه برای این شرکت است گفت : رودخانه های مهم و پرآب کشور به همراه سدهای بزرگ در حوزه ی عملیاتی این شرکت قرار دارند و این بر حساسیت و ظرافت کار می افزاید اما از آنجاییکه توجه به اصول ایمنی و محیط زیست سرلوحه ی اهداف و برنامه های این شرکت است موفق به کسب این رکورد ارزشمند شدیم .

وی با تقدیر از کارکنان همه ی مدیریت ها و ادارات این شرکت گفت : کسب این افتخار نتیجه ی یک کار تیمی هماهنگ و همدلی و فرمان پذیری کلیه ی همکاران است و اگر این همدلی و هماهنگی در بخش های مختلف وجود نداشت این افتخار ارزشمند حاصل نمی شد ، بدین منظور از تمامی همکارانم برای تحقق این هدف ارزشمند تقدیر و تشکر می نمایم .

لازم به توضیح است شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان که یکی از شرکت های ۵ گانه تابع شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است در گستره ای بوسعت ۲۷۰۰۰ کیلومتر مربع و حوزه ی جغرافیایی ۱۳ شهرستان و ۳ استان فعالیت می کند و عملیات راهبری از مخازن و میادین نفتیبه همراه ۲۰۰۰ کیلومتر خط لوله جریانی و انتقالی را بر عهده دارد . رودخانه های کارون – دز – کرخه – شاوور – کشکان و بالارود بهمراه مخازن و دریاچه سدهای شهید عباسپور – مسجدسلیمان – گتوند علیا – دز – بالارود – کرخه در حوزه ی عملیاتی این شرکت واقع شده اند .