• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۷-۰۲
  • شناسه خبر: 4162

عملیات اجرای روکش آسفالت جاده روستایی مسجدسلیمان به ایذه با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان آغاز شد .

عملیات اجرای روکش آسفالت جاده روستایی مسجدسلیمان به ایذه با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان آغاز شد . عملیات اجرای روکش آسفالت بخشی از جاده روستایی جابالون بخش تاچکر مسجدسلیمان تا امامزاده سید صالح (ع) ایذه  به ...

عملیات اجرای روکش آسفالت جاده روستایی مسجدسلیمان به ایذه با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان آغاز شد .

عملیات اجرای روکش آسفالت بخشی از جاده روستایی جابالون بخش تاچکر مسجدسلیمان تا امامزاده سید صالح (ع) ایذه  به طول ۳۸۰۰ متر در محدوده تپه های الله اکبر منطقه تاچکر در مجموع به مساحت ۱۳۳۰۰۰متر مربع آغاز گردید .

این پروژه که در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت در منطقه مسجدسلیمان با همت مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت تعریف و با اعتبار حدود ۱۷ میلیارد ریال به مرحله ی اجرا در آمده است ، ارتباط میان منطقه تاچکر مسجدسلیمان تا امامزاده سید صالح (ع) ایذه را در مسیری که بصورت مهندسی مرمت و بهسازی گردیده است را برقرار می سازد و بدین ترتیب حدود ۳۰ روستا با جمعیتی بالغ بر ۲۷۰۰ نفر از موهبت جاده استاندارد و آسفالته بهره مند می شوند .

همچنین بیش از ۳۰۰۰ نفر از عشایر کوچ روی ایل بختیاری نیز در هنگام کوچ ییلاق به قشلاق و بالعکس از این مسیر استفاده می نمایند .

پیش از این نیز عملیات خاکی این جاده شامل ۴۴۴۰ متر مکعب اجرای لایه های زیر اساس و اساس – ۲۵۵۰۰ متر مکعب عملیات خاکی – احداث پل ها و دیوار های حائل – بهسازی و ترمیم اساسی پل کالورتی روی رودخانه دلی توسط مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان انجام شده است.