• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۶-۲۶
  • شناسه خبر: 4136

با حضور معاون مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ، فرماندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی تودیع و معارفه رئیس اداره آموزش و پرورش برگزارشد

با حضور معاون مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ، فرماندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی تودیع و معارفه رئیس اداره آموزش و پرورش برگزارشد. به گزارش پایگاه خبری ایران مهر در این مراسم طی حکمی از سوی سرپرست اداره کل آموزش ...

با حضور معاون مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ، فرماندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی تودیع و معارفه رئیس اداره آموزش و پرورش برگزارشد.
به گزارش پایگاه خبری ایران مهر در این مراسم طی حکمی از سوی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان غضبان حکمت نژاد به عنوان رئیس جدید اداره آموزش و پرورش اندیکا منصوب شد.
علی خدری فرماندارشهرستان اندیکا در این مراسم تصریح کرد: جناب آقای خداوردی هم در بحث توسعه وتکمیل زیر ساختهاو فضاهای آموزشی وساماندهی نیروی انسانی ودیگر زمینه ها زحمتهای زیادی کشیدند که جا دارد اینجا از وی تشکر وسپاسگزاری کنیم وی ادامه داد: برای ریاست جدید آرزوی موفقیت و سربلندی را داریم امیدوارم در راستای بهینه سازی و توانمندسازی در امر تعلیم و تربیت موفق عمل نمایند.
به گزارش پایگاه خبری ایران مهر قضبان حکمت نژاد مسئولیت آموزش و پرورش عشایر اندیکا و مسجدسلیمان را در کارنامه کاری خود دارد.