• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۵-۳۱
  • شناسه خبر: 4013

گوشه ای از عملکرد شهرداری قلعه خواجه در چند ماهه اخیر+تصاویر

شهرداری قلعه خواجه گوشه ای از عملکرد چند ماهه اخیر خودرا تشریح کرد. مسلم نقدی پور شهردار قلعه خواجه عملکرد این شهرداری را از ابتدای سال تاکنون تشریح و افزود:از ابتدای سال تاکنون به همت پرسنل محترم این اداره اقدامات کاربر ...

شهرداری قلعه خواجه گوشه ای از عملکرد چند ماهه اخیر خودرا تشریح کرد.

مسلم نقدی پور شهردار قلعه خواجه عملکرد این شهرداری را از ابتدای سال تاکنون تشریح و افزود:از ابتدای سال تاکنون به همت پرسنل محترم این اداره اقدامات کاربردی و چشمگیری جهت رفاه و آبادانی در این شهرستان قرار گرفته و این شهرداری در زمینه زیرسازی خیابانهای سطح شهر به مساحت ۳۰۰۰۰ مترمکعب و حمل و پخش بیس خیابانهای درون شهری به طول ۴۰۰۰ مترمکعب و همچنین ۳۲۲۹۵ مترمکعب از معابر و خیابانهای سطح شهر و محلات در این مدت قیرپاشی و آسفالت گردید.
نقدی پور در ارتباط باپروژه های انجام شده درون شهری گفت :۱۳۰۰ مترمربع از جداول سطح شهر رنگ آمیزی و ۹۵۰ متر جوی و جدول شهری احداث گردیده که لوله گذاری جداول ،فنس و محصورپارکها ،بتن ریزی و جابه جایی تیرکهای درون شهری همه در ادامه این پروژه ها انجام گردید.
نقدی پور در ارتباط با دیگر اقدامات و پروژه های صورت گرفته در این شهرداری گفت: اجرای هزار متر دیوار سنگی ،شن ریزی محوطه ها ،اجرای پلاسترو سفیدکاری و احداث پارکینگ و تعریض پلهای درون شهر نیز گوشه ای از اقدامات شهرداری قلعه خواجه می باشد.
وی با اشاره به اقدامات و پروژه ها در زمینه های فرهنگی ورزشی عنوان کرد:اخذ ست های ورزشی به مبلغ شصت میلیون تومان و کمکهای فرهنگی ،آموزشی و ورزشی به ادارات و نهادها را داشتیم .
وی در پایان افزود:خرید لاستیک ماشین آلات ،احداث پارکینگ ،تعریض پلهای درون شهری ،اصلاح و احداث میادین سطح شهر و نصب سرعتگیر درون شهری از دیگر اقدامات شهرداری قلعه خواجه جهت رفاه حال همشهریان می باشد که جادارد از طریق این رسانه از اعضای محترم شورای شهر،مهندس اسماعیلی بخشدارمرکزی ،شهبازی دفترفنی فرمانداری و دیگر عزیزان که در راستای اجرایی نمودن خدمات عمرانی همکاری لازم را با ماداشتند کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.