• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۵-۳۰
  • شناسه خبر: 4003

علی عسگر ظاهری پس از بازدید از ورزشگاه شهید بهنام محمدی: بازی های تیم نفت در مسجدسلیمان برگزار میشود/کمک های مالی به تیم نفت ادامه می یابد

علی عسگر ظاهری پس از بازدید از ورزشگاه شهید بهنام محمدی: بازی های تیم نفت در مسجدسلیمان برگزار میشود/کمک های مالی به تیم نفت ادامه می یابد نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی از رفع مشکلات ورزشگاه شهید بهنام محم ...

علی عسگر ظاهری پس از بازدید از ورزشگاه شهید بهنام محمدی:

بازی های تیم نفت در مسجدسلیمان برگزار میشود/کمک های مالی به تیم نفت ادامه می یابد

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی از رفع مشکلات ورزشگاه شهید بهنام محمدی و میزبانی نفت مسجدسلیمان در هفته اول لیگ برتر خبر داد.

مهندس علی عسگر ظاهری ضمن اعلام خبر فوق افزود:باتلاش هایی که صورت گرفت عملیات نصب گیت های الکترونیکی و دوربین های مدار بسته به پایان رسید و شماره گذاری صندلی های ورزشگاه نیز انجام شد و هم اکنون دوستداران تیم نفت میتوانند از طریق اینترنت بلیط بازی فردا را تهیه کنند.

ظاهری تصریح کرد:برای انجام این اقدامات و همچنین اصلاح چمن ورزشگاه بالغ بر دو میلیارد تومان هزینه شده است و خوشحالیم که توانستیم با این اقدامات زمینه را برای برگزاری مسابقات در مسجدسلیمان فراهم کنیم.

نماینده مردم مسجدسلیمان همچنین گفت:برای پرداخت بخش اول بازیکنان توانستیم بالغ بر دو میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز کنیم و کمک های مالی برای پرداخت مابقی قرارداد بازیکنان ادامه می یابد.

وی افزود:در جلسه با هیئت مدیره تیم تاکید کردم که با وجود تلاش هایی که صورت گرفته است انتظار داریم تیم در پایان فصل در جایگاه مناسبی باشد و دیگر بدنبال بقا در هفته های پایانی نباشیم.