• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۵-۲۷
  • شناسه خبر: 3979

جلسه سرپرست فرمانداری با مدیرستادسازمان بهزیستی کشور

  مهندس ربوبی مدیر ستاد مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کشور با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان پیرامون زلزله اخیر شهرستان گفتگو کردند حجت الاسلام و المسلمین حیدر حج ...

 

مهندس ربوبی مدیر ستاد مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کشور با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان پیرامون زلزله اخیر شهرستان گفتگو کردند

حجت الاسلام و المسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری در این جلسه ضمن تبریک عید قربان و در پیش رو بودن عید غدیر اظهار داشت: حضور مسئولین دلسوز و جهادی در شهرستان باعث خرسندی و دلگرمی مردمی است که در حادثه زلزله اخیر دچار خسارتهای فروان گردیده اند.

حیدر حجتی نیا با اشاره به اینکه شهرستان مسجدسلیمان به دلایل مختلفی دچار یک وضعیت ناگوار شده است اظهار داشت : بیکاری یکی از مهم ترین معضلات این شهر است که به دنبال خود فقر و مشکلات دیگری را به وجود آورده است.

سرپرست فرمانداری با بیان اینکه یکی دیگر از مشکلات مهم و جدی این شهر متاسفانه نداشتن آب شرب ۲۴ ساعت است گفت : در بسیاری از روستاها و حتی برخی از نقاط شهرستان توسط تانکرهای سیار آب رسانی انجام می شود.

وی افزود : مردم مظلومی که در طی این چندین سال بی توجهی زیادی نسبت به حل مشکلات آنان شده ، اما این دلیل باعث نشده است که این مردم شریف و نجیب پای کار انقلاب و آرمانهای آن نباشند و مردم مسجدسلیمان با توجه به اینکه این شهر ۱۱۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است پای انقلاب ایستاده و همچنان پیمان خود را با ولایت حفظ نمودنده اند .
حجتی نیا خاطر نشان کرد سعی ما بر این است که اولویت بندی خانوارهای آسیب دیده بر اثر شرایط خاص باشد بخصوص خانواده هایی که تحت پوشش نهادهای حمایتی همچون بهزیستی میباشند و توجه ویژه ای به مشکلات این عزیزان خواهیم داشت و مطمعنن پیگیری های ویژه ای در اینخصوص و با قید فوریت انجام میگیرد.

مهندس ربوبی مدیر ستاد مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کشور نیز در این جلسه اظهار داشت : با توجه به بازدید امروز و شناسایی نقاط بحرانی شهرستان وظیفه خود می دانیم به صورت ویژه و فوریت خدمات خود را در کمک ، مرمت و همچنین بازسازی کامل منازل آسیب دیده با تایید بنیاد مسکن شهرستان ارائه نماییم .