• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۴-۱۹
  • شناسه خبر: 3650

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان: باپیگیری های مهندس ظاهری،ٱمبولانس های جدید در اختیار پایگاه های اورژانس شهرستان قرار خواهند گرفت

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان: باپیگیری های مهندس ظاهری،ٱمبولانس های جدید در اختیار پایگاه های اورژانس شهرستان قرار خواهند گرفت رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان از اختصاص آمبولانس های جدید به این ...

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان:

باپیگیری های مهندس ظاهری،ٱمبولانس های جدید در اختیار پایگاه های اورژانس شهرستان قرار خواهند گرفت

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان از اختصاص آمبولانس های جدید به این شهرستان با پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش خوزپرس،دکتر سرمست ضمن اعلام خبر فوق افزود:کمبود آمبولانس بعنوان یکی از مشکلات همیشگی بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان مطرح بوده است و نیازمند نگاه ویژه مسئولین امر است.

وی افزود:طی سه سال گذشته با پیگیری های ویژه مهندس ظاهری،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اتفاقات بزرگی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان رخ داده است و ناوگان اورژانس نیز از این تلاش ها بی بهره نبوده است و پایگاه های اورژانس شهرستان تقویت شدند.

دکتر سرمست افزود:خوشبختانه با پیگیری های جدید مهندس ظاهری قرار است پنج دستگاه آمبولانس جدید به این حوزه انتخابیه داده شود که امیدوارم سهم مسجدسلیمان در این زمینه بصورت ویژه دیده شود.