• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۴-۱۷
  • شناسه خبر: 3622

اعلام آمادگی کامل مراکز فرهنگی وتبلیغی شهرستان جهت ارایه خدمات به همشهریان

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت؛ طی ابلاغیه کلیه مساجد ،تکایا ،مصلی نماز و مراکز فرهنگی شهر در صورت نیاز آماده اسکان همشهریان عزیز هستند. طبق اعلامی که امروز از طریق رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ...

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت؛
طی ابلاغیه کلیه مساجد ،تکایا ،مصلی نماز و مراکز فرهنگی شهر در صورت نیاز آماده اسکان همشهریان عزیز هستند.
طبق اعلامی که امروز از طریق رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به همه مراکز فرهنگی و تبلیغی سطح شهرستان و روستاهای گلگیر ،هفت شهیدان و بازار تمبی شده مقرر شده ائمه محترم جماعات با هماهنگی خدام گرامی مساجد در صورت نیاز مردم به مکان مناسب ،فضای مسجد را در اختیار آنان قرار دهند.
قندعلی با اعلام این خبر افزود؛مجموعه های فرهنگی تبلیغی منجمله سازمان تبلیغات ،دفتر امام جمعه ،حوزه علمیه المهدی عج ،اوقاف و سایر مراکز در کنار مردم هستند و مدارس اسلامی صدرا وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی امادگی لازم جهت اسکان همشهریان عزیز را در صورت نیاز دارد.
وی  همچنین گفت :کلیه مراکز سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید مدیر کل محترم سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان امادگی لازم را جهت حضور در شهرستان مسجدسلیمان اعلام داشته اند و طبق هماهنگی به عمل آمده با هلال احمر ،حوزه علمیه ودفتر امام جمعه روحانیون عزیز آماده ارائه خدمات لازم در سطح شهرستان و روستاهای اطراف می باشند.