• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۴-۱۷
  • شناسه خبر: 3620

علی عسگر ظاهری در تماس با استاندار خوزستان و مدیرکل بحران استانداری خواستار پیگیری سریع و امداد رسانی فوری و مناسب به مصدومان و خسارت دیدگان شد.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در تماس با استاندا خوزستان و مدیرکل مدیریت بحران استانداری ،خواستار پیگیری سریع و امداد رسانی فوری و مناسب به مصدومان و خسارت دیدگان حادثه شد. علی عسگر ظاهری ضمن ابراز تاسف از ...

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در تماس با استاندا خوزستان و مدیرکل مدیریت بحران استانداری ،خواستار پیگیری سریع و امداد رسانی فوری و مناسب به مصدومان و خسارت دیدگان حادثه شد.
علی عسگر ظاهری ضمن ابراز تاسف از وقوع پدیده زمین لرزه و ایجاد خسارت به شهروندان اظهار داشت:از همان دقایق اولیه وقوع این پدیده در تماس با مسئولین،کشوری،استانی و شهرستانی خواستار بسیج همه امکانات برای رسیدگی فوری و مناسب به مردم شدم.

وی افزود:به منظور بررسی آخرین وضعیت خرابی ها در مناطق مختلف مسجدسلیمان ،استاندار خوزستان در راه مسجدسلیمان است و با هماهنگی های صورت گرفته شده تیم های امدادی به منطقه اعزام شدند تا در روند امداد رسانی خللی ایجاد نشود.

ظاهری در ادامه به علت عدم حضور خود در منطقه نیز اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی قبلی و به منظور توسعه و تحکیم روابط با کشور کره جنوبی در حوزه انرژی،همراه با جمعی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از دیروز به این کشور سفر کردیم و جلسات مختلفی در حال انجام است.

وی افزود:با توجه به مشکل پیش ٱمده،اعلام کرده ام امکان ادامه حضور در جلسات را ندارم و باید هر چه سریع تر به کشور بازگردم که هماهنگی ها در این زمینه در حال انجام است.گفتنی است تحکیم روابط با کره جنوبی بعنوان یکی از خریداران عمده نفت ایران در شرایط حاضر بعنوان یکی از اولویت های کشور مطرح می باشد.