• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۳-۲۴
  • شناسه خبر: 3475

اعضاء پارلمان مشورتی بانوان شهرستان مسجدسلیمان با حضور معاون فرماندار انتخاب گردید

 اعضاء پارلمان مشورتی بانوان شهرستان مسجدسلیمان با حضور معاون فرماندار انتخاب گردید  مهندس قنبری معاون فرماندار در این جلسه اظهار داشت : زنان به عنوان یک عنصر اساسی در خانواده و تحولات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، ور ...

 اعضاء پارلمان مشورتی بانوان شهرستان مسجدسلیمان با حضور معاون فرماندار انتخاب گردید

 مهندس قنبری معاون فرماندار در این جلسه اظهار داشت : زنان به عنوان یک عنصر اساسی در خانواده و تحولات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی، بهداشتی و دیگر فعالیت های جامعه با ایجاد ارتباطات مشورتی می توانند در رفع و حل مشکلات اثرگذاری مناسبی داشته باشند.
مهندس قنبری گفت: امیدواریم با فعالیت امور بانوان و تشکیل پارلمان مشورتی بانوان در شهرستان در راستای توانمند سازی و به کارگیری بانوان فعال، شایسته و خلاق شاهد گسترش و حضور پررنگ بانوان در اجتماع باشیم.

گفتنی است در این جلسه ۱۲ نفر از بانوان فعال اجتماعی و فرهنگی شهرستان در انتخابات پارلمان مشورتی بانوان شرکت کردندکه پس از رای گیری ۷ نفر به عنوان اعضاء هیئت رئیسه این پارلمان انتخاب شدند که ۳ نفر از این بانوان منتخب شده به نامهای فاطمه بهداروند ، فرزانه لیموچی ومژگان قاسمی بعنوان عضو پارلمان استان مشورتی بانوان استان خواهندشد.