• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۳-۲۳
  • شناسه خبر: 3468

افتتاح واحد سی تی اسکن و انکولوژی (شیمی درمانی ) باحضور نماینده مردم مسجدسلیمان درمجلس شورای اسلامی

با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان، رئیس دانشگاه جندی شاپور اهواز ،دکتر سرمست رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مسجدسلیمانوجمعی از  مسئولین شهرستان واحد سی تی اسکن و انکولوژی(شیمی درمانی) بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان رسما افتت ...

با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان، رئیس دانشگاه جندی شاپور اهواز ،دکتر سرمست رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مسجدسلیمانوجمعی از  مسئولین شهرستان واحد سی تی اسکن و انکولوژی(شیمی درمانی) بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان رسما افتتاح شد.
علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا عنوان کرد: بخش سی تی اسکن یکی از بخش های مهم بیمارستانی برای تشخیص بیماری می باشد که خوشبختانه امروز شاهد افتتاح رسمی این مرکز در بیمارستان مسجدسلیمان هستیم.
وی افزود: دستگاه سی تی اسکن مسجدسلیمان ظرفیت ارائه خدمات به بیماران تا وزن ۲۰۰ کیلوگرم را دارا می باشد و قطعا در ارائه خدمات درمانی به بیماران منطقه شمال استان خوزستان اثرگذار خواهد بود.
ظاهری تصریح کرد:بخش ها و دستگاه های مختلف در بیمارستان مسجدسلیمان وجود دارد که امیدواریم با مساعدت دکتر نظری ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهت حضور پزشکان متخصص در این بیمارستان بهره برداری مطلوبی از این ظرفیت های موجود در بیمارستان مان داشته باشیم و شاهد کاهش اعزام ها به دیگر مراکز درمانی باشیم.
نماینده مردم مسجدسلیمان در پایان سخنان خود گفت: با اجرائی شدن کد استروک۷۲۴ برای بیماران سکته مغزی در بیمارستان مسجدسلیمان,درمان های اولیه برای این بیماران انجام می شود که تاثیر بسزایی در کاهش عوارض سکته در بیماران خواهد داشت و این خدمات درمانی نویدی برای ارائه خدمات مطلوب تر بهداشتی و درمانی در بیمارستان مسجدسلیمان خواهد بود