• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۳-۲۲
  • شناسه خبر: 3463

با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی کارگاه صنعتی تولیدلبنیات درشهرک صنعتی مسجدسلیمان افتتاح گردید.

با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی کارگاه صنعتی تولیدلبنیات درشهرک صنعتی مسجدسلیمان افتتاح گردید. کارگاه صنعتی تولید و فراوری محصولات لبنی باحضور علی عسگر ظلهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسل ...

با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی کارگاه صنعتی تولیدلبنیات درشهرک صنعتی مسجدسلیمان افتتاح گردید.

کارگاه صنعتی تولید و فراوری محصولات لبنی باحضور علی عسگر ظلهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی ، حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان،  ،مهندس امرایی مدیرکل صندوق کارآفرینی امید و جمعی از مدیران شهرستان در شهرک صنعتی شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

مهندس ظاهری در مراسم افتتاح این واحد تولیدی گفت: خدا را شاکریم که امروز به همت مسئولین شهرستان یکی از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی افتتاح گردیده   ظرفیت این واحد تولید ۸۰۰ تن فرآورده های لبنی در سال  است که با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و اشتغال زایی مستقیم برای ۱۲ نفر و۱۵۰ نفر بصورت غیر مستقیم به بهره برداری رسیده است.

ظاهری ادامه داد:این واحد تولیدی یکی از  نیازهای شهرستان بوده که فعالیت آن سبب می شود تا دامداران سنتی منطقه بتوانند محصول خود را در بستری استاندارد و بهداشتی بفروش برسانند و موجب رونق دامداری در منطقه خواهد شد.

وی تصریح کرد: از صندوق کارافرینی امید و بانک توسعه تعاون شهرستان که سرمایه گذاران این واحد تولیدی هستند و تلاش های مدیر این مجموعه,جهاد کشاورزی و فرماندار شهرستان در جهت راه اندازی این واحد تولیدی سپاسپذاریم.

ظاهری ابراز امیدواری کرد:امیدواریم در سال رونق تولید شاهد شروع فعالیت دیگر پروژه های تولیدی و توسعه بستر صنعت در شهرستان مان باشیم.

سرپرس فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان نیز در ادامه  این مراسم اظهارداشت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۹۸ را «سال فرصت‌ها» خواندند و با تأکید بر اینکه تحقق شعار امسال یعنی «رونق تولید» موجب ایجاد تحول در بخش‌های مختلف، افزایش اشتغال، حل مشکلات معیشتی، خواهد شد همه مسئولان شهرستان تمام تلاش خود را برای تسهیل در سرمایه گذاری و رفع موانع تولید بکار خواهند گرفت .