• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۳-۲۱
  • شناسه خبر: 3456

وقوع سه آتش سوزی در روستای دوازده امام یکمهه ،مراتع روستای آب بهار (بی بی بتول) و روستای لادرازی

سه نقطه  در روستای دوازده امام یکمهه ،مراتع روستای آب بهار (بی بی بتول) و روستای لادرازی دچار آتش سوزی شد. به گزارش پایگاه خبری ایران مهر امروز ظهر همزمان با گرمای هوا سه نقطه از مراتع و روستاهای بخش مرکزی و بخش گلگیر شه ...

سه نقطه  در روستای دوازده امام یکمهه ،مراتع روستای آب بهار (بی بی بتول) و روستای لادرازی دچار آتش سوزی شد.
به گزارش پایگاه خبری ایران مهر امروز ظهر همزمان با گرمای هوا سه نقطه از مراتع و روستاهای بخش مرکزی و بخش گلگیر شهرستان مسجدسلیمان دچار آتش سوزی شد.
ایرج حاتمی رییس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مسجدسلیمان با اعلام این خبر افزود: از ظهر امروز  سه نقطه در بخشهای مرکزی و گلگیر از جمله روستای دوازده امام یکمهه در بخش گلگیر ، مراتع روستاهای آب بهار (بی بی بتول) و اطراف روستای لادرازی در بخش مرکزی دچار آتش سوزی شد.
حاتمی ادامه داد: ادارات و ارگانها و انجمن های محیط زیست و مردم نهاد همگی به کمک ما آمده اند اما به علت حجم بالای آتش سوزی به کمکهای بیشتری احتیاج داریم و آتش به علت گرمای هوا ،وزش باد و صعب العبور بودن همچنان شعله ور ودرحال پیشروی است.
وی همچنین در ارتباط با علت این آتش سوزیها افزود :علت این آتش سوزی ها می تواند گرمای هوا باشد اما همچنان در حال بررسی علت اصلی وقوع این آتش سوزیها هستیم.