• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۳-۰۵
  • شناسه خبر: 3405

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد: با تلاش های مهندس علی عسگر ظاهری،جشنواره ملی فرهنگی هنری “نفت” برگزار میشود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد: با تلاش های مهندس علی عسگر ظاهری،جشنواره ملی فرهنگی هنری “نفت” برگزار میشود رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسجدسلیمان از برگزاری جشنواره ملی فرهنگی و هنری با ...

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:

با تلاش های مهندس علی عسگر ظاهری،جشنواره ملی فرهنگی هنری “نفت” برگزار میشود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسجدسلیمان از برگزاری جشنواره ملی فرهنگی و هنری با موضوع نفت با پیگیری های مهندس علی عسگر ظاهری خبر داد.

،حمید حیدری سورشجانی ضمن اعلام خبر فوق افزود: قصد داریم با نگاه فرهنگی و هنری به پاسداشت صد و یازدهمین سالگرد اکتشاف نفت در مسجدسلیمان بپردازیم.

وی افزود:این جشنواره که درگستره ملی و با حضور هنرمندان سراسرکشور برگزار میشود در بخش های مختلف فیلم(داستانی ،مستند و انیمیشن)وادبیات داستانی شامل داستان کوتاه،داستانک ،وقصه های عامیانه باموضوع نفت برگزار میشود.

حیدری افزود:اعتبار این جشنواره از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین میشود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان تصریح کرد:این اقدام بدیع با حمایت های نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی،امام جمعه محترم و انجمن های فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میشود و امیدوار هستیم با انجام این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری بتوانیم به زوایای دیگری از اکتشاف نفت در کهن دیار مسجدسلیمان بپردازیم.