• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۳-۰۵
  • شناسه خبر: 3377

پیگیری بالابردن سطح کیفیت آب شرب شهرستان مسجدسلیمان درجلسه سرپرست فرمانداری شهرستان با مدیرعامل آب جنوب شرق

پیگیری بالابردن سطح کیفیت آب شرب شهرستان مسجدسلیمان درجلسه سرپرست فرمانداری شهرستان با مدیرعامل آب جنوب شرق به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان ، حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری در جلسه ...

پیگیری بالابردن سطح کیفیت آب شرب شهرستان مسجدسلیمان درجلسه سرپرست فرمانداری شهرستان با مدیرعامل آب جنوب شرق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان ، حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری در جلسه ای که برای بالابردن سطح کیفیت آب شرب مسجدسلیمان بامدیرعامل آب جنوب شرق داشت ضمن تبریک ماه مبارک رمضان با اشاره به اقدامات شرکت آب و فاضلاب در شهرستان بر لزوم ارائه خدمات مناسب و مستمر به شهروندان تاکید نمود.
وی گفت : مجموعه اقدامات باید در جهت تامین آب شرب ورفع مشکلات در این خصوص باشد و برنامه هایی که برای تامین آب تدوین شده در شهرستان مسجدسلیمان اجرایی گردد.
که در همین راستا در خصوص وضعیت تاسیسات تصفیه خانه شهید بهنام محمدی شهرستان مقرر گردید شرکت آب جنوب شرق جهت ارسال و تولید آب با کیفیت بهتر و بهداشتی هرچه سریعتیر نسبت به نوسازی فیلترهای تاسیسات تصفیه خانه شهیدبهنام محمدی (گدار)اقدام وهمچنین باتوجه به درپیش بودن فصل تابستان این شرکت کلیه پمپ های موجود در تلمبه خانه را تاقبل از شروع فصل تابستان تعمیر و با حداکثر ظرفیت تاسیسات نسبت به تولید و انتقال آب اقدام نمایند.