• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۲-۲۷
  • شناسه خبر: 3332

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در پیامی ابقا تیم نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر را به هواداران تبریک گفت.

مهندس علی عسگر ظاهری در پیامی ابقا تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر را به هواداران این تیم تبریک گفت.متن پیام بدین شرح میباشد: بسم الله الرحمن الرحیم نفت مسجدسلیمان در کمال شایستگی و با غیرت مثال زدنی بازیکنانش، تدب ...

مهندس علی عسگر ظاهری در پیامی ابقا تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر را به هواداران این تیم تبریک گفت.متن پیام بدین شرح میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

نفت مسجدسلیمان در کمال شایستگی و با غیرت مثال زدنی بازیکنانش، تدبیر کادر فنی و مدیرانش و شور لیدرها و هواداران در لیگ برتر ماندگار شد.

شهد شیرین این موفقیت گوارای وجود همه آنانی که قلب شان به عشق نفت مسجدسلیمان می تپد.

مردمان شهر اولین ها و ایل بزرگ بختیاری که نفت را جزیی از وجود خود میدانند نیز با حمایت های بی دریغ شان در طول فصل در این موفقیت نقش بسزایی داشتند.

این نتیجه زمانی شیرین تر میشود که موانع و کمبودهای مختلف برای حضور این تیم در لیگ برتر را به ذهن بیاوریم. خدا را شاکرم با همکاری جمعی از برادرانم توانستیم با رفع بخش عمده ای از این مشکلات برای حضور آبرومندانه در لیگ برتر قدمی برداریم.

لازم میدانم از همکاری مناسب وزیر نفت،استاندار،مدیرکل مناطق نفتخیز جنوب،مدیرکل ورزش و جوانان،مدیرکل امور اقتصادی و دارایی،مدیرعامل شرکت نفت مسجدسلیمان،فرماندار شهرستان و سایر مدیران شهری نیز تشکر کنم.

امیدوارم با همگرایی همه مسئولین بتوانیم شرایط مناسب تری را برای حضور این تیم پرطرفدار در رقابت های لیگ آتی فراهم کنیم.

علی عسگر ظاهری
خادم مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی