• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۲-۲۲
  • شناسه خبر: 3312

مشکل واگذاری و تحویل زمین به بیمارستان۲۲بهمن برطرف شد.

با پیگیری های سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان مشکل واگذاری و تحویل زمین به بیمارستان۲۲بهمن این شهرستان برطرف شد. با توجه به  تصمیم اتخاذ شده دربازدید ۵ اردیبهشت ۹۸ سرپرست فرمانداری شهرستان از بیمارستان ۲۲بهمن مقرر شد ...

با پیگیری های سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان مشکل واگذاری و تحویل زمین به بیمارستان۲۲بهمن این شهرستان برطرف شد.

با توجه به  تصمیم اتخاذ شده دربازدید ۵ اردیبهشت ۹۸ سرپرست فرمانداری شهرستان از بیمارستان ۲۲بهمن مقرر شد موضوع کمبود زمین این بیمارستان  بصورت ویژه در دستور کار قرار گیرد و تعیین تکلیف شود.

حجت السلام و المسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان در خصوص مشکل واگذاری وتحویل زمین به بیمارستان ۲۲بهمن جهت احداث بخش های دیالیز و تالاسمی اظهارداشت: با توجه به مصوبات جلسه ۵ اردیبهشت ۹۸ در بازدید از بیمارستان ۲۲بهمن درخصوص کمبود زمین جهت احداث بخش های تالاسمی و دیالیز این بیمارستان با پیگیری های صورت گرفته این مشکل برطرف  و یک قطعه زمین به مساحتی بالغ بر۸۰۰  متر مربع در مجاورت بیمارستان به  شبکه بهداشت و درمان واگذار و تحویل شد.

حجتی نیا افزود: باتوجه به رفع مشکل وضعیت زمین این بیمارستان ، شبکه بهداشت ودرمان شهرستان باید برای آغاز عملیات احداث بخش های مذکور بجد پیگیری نماید.تاشاهداحداث بخشهای جدید دربیمارستان باشیم.

سرپرست فرمانداری همچنین از همکاری و تعامل اداره مسکن و شهرسازی شهرستان در واگذاری و تحویل زمین بیمارستان  تقدیر کرد و گفت: اداره مسکن و شهرسازی شهرستان از ادارات موفق درخدمت رسانی به مردم میباشد.