• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۲-۱۷
  • شناسه خبر: 3297

بازدید سرپرست فرماندار شهرستان مسجدسلیمان ازکارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان

بازدید سرپرست فرماندار شهرستان مسجدسلیمان ازکارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان حجت السلام و المسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری بهمراه مهندس رضایی مدیرکل فرودگاهای استان و همچنین بخشداران بخش های ،مرکزی گل گیر و عنبر از ...

بازدید سرپرست فرماندار شهرستان مسجدسلیمان ازکارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان

حجت السلام و المسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری بهمراه مهندس رضایی مدیرکل فرودگاهای استان و همچنین بخشداران بخش های ،مرکزی گل گیر و عنبر از کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان در شهرک صنعتی شماره ۲ بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید سرپرست فرمانداری از بخشها و قسمت های مختلف این کارخانه صنعتی و همچنین از آشنایی با مراحل تولید محصولات و روند اجرایی و پیشرفت کار مطلع و مسائل و مشکلات مربوط به کارخانه را مورد بررسی قرار داد.
درادامه حجت السلام و المسلمین حیدر حجتی نیا درجلسه ای فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به همه مسلمانان بویژه مردم شریف مسجدسلیمان مجموعه شرکت مذکور تبریک و تهنیت گفت و با اشاره به حمایت دولت “تدبیر و امید” از تولیدکنندگان و توسعه و تقویت اشتغالزائی پایدار اظهار داشت : یکی از اولویت ها در شهرستان ایجاد و توسعه اشتغال پایدار و حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری و تحقق شعار “رونق تولید است.وی با بیان اینکه در این بازدیدها مشکلات صنایع و تولیدکنندگان به دقت بررسی میشود افزود: در این بازدیدها راهکارهای توسعه صنعتی شهرستان و یا علل رکود یا توقف فعالیت واحدهای تولیدی و هماهنگی برای حل مشکل و همچنین بررسی و پیگیری رفع موانع مربوط در دستور کار قرار میگیرد.

سرپرست فرمانداری اظهارداشت: باید با توجه به بحث اشتغالزایی و رفع مشکلات ناشی از بیکاری بر حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام کنیم.

حجتی نیا گفت: اولویت مجموعه فرمانداری در شهرستان حمایت از واحدهای تولیدی میباشدوتمامی توان و تلاش خودرا جهت رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی در شهرستان بکار میبندیم زیرا حمایت از صنایع تولیدی علاوه بر ایجاد اشتغال باعث رونق منطقه خواهد شد .
شایان ذکراست دراین بازدید احمدپاک ایمان مدیرعامل کارخانه الومینیوم کاوه خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه فرمانداری به جهت توجه به مشکلات این کارخانه تولیدی و صنعتی شهرستان و پیگیری برای رفع مشکلات آنهابه بیان مسائل ومشکلاتی که در خصوص عدم وجود برق پایدار این مجموعه صنعتی که از اصلی ترین مشکلات این مجموعه بود پرداخت وخواهان رفع این معضل شدند.
گفتنی است شهرک صنعتی شماره ۲ مسجدسلیمان در کیلومتر ۱۸ محور مسجدسلیمان – لالی واقع شده است.