• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۲-۱۷
  • شناسه خبر: 3292

اردوان قنبری معاون فرماندار شهرستان مسجدسلیمان: در نظام اسلامی زنان همانند مردان از تمامی حقوق اجتماعی برخوردارند و می توانند در همه عرصه ها نقش موثری داشته باشند.

جلسه کمیسیون بانوان فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان با حضور مشاوران بانوان شاغل در ادارات شهرستان برگزار شد . در این جلسه که به منظور هماهنگی و شناخت فرصتهای مناسب برای بانوان واستفاده از تجربیات در پیشبرد اهداف و نیز تلاش ...

جلسه کمیسیون بانوان فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان با حضور مشاوران بانوان شاغل در ادارات شهرستان برگزار شد .

در این جلسه که به منظور هماهنگی و شناخت فرصتهای مناسب برای بانوان واستفاده از تجربیات در پیشبرد اهداف و نیز تلاش جهت ارائه خدمات مناسب ، بیان مشکلات بانوان و همچنین حضور بیشتر در عرصه های اداری و اجتماعی شهرستان تشکیل شد ؛مهندس اردوان قنبری معاون فرمانداری شهرستان در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان ، توجه به نقش موثر بانوان در جامعه و در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت:
ارزشهای دینی ، ملی و فرهنگی و اجتماعی در درجه اول به عهده خانواده ها و بخصوص بانوان است پس می توان نتیجه گرفت زن سازنده جامعه است و قادر است جامعه را به سمت  تعالی سوق دهد و در نظام اسلامی زنان همسان مردان از تمام حقوق اجتماعی برخوردارند و می توانند در همه عرصه ها نقش موثر خود را ایفا کنند. وی در  پایان افزود:کارهای خیرخوانه و خوب نیاز به اشاعه دارد ما باید دیگران را ترغیب کنیم در توسعه و پیشرفت مسجدسلیمان سهیم باشند .  دربخش دیگری ازاین جلسه فاطمه حسینی مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری از مشاوران حوزه بانوان در ادارات خواست ضمن شناسایی نیازهای بانوان درسطح ادارات، در جلسه آینده نسبت به ارائه پیشنهاد برای حل مشکلات آنان و استفاده از ظرفیت ها با آمادگی لازم شرکت نمایند.

گفتنی است در جلسه کمیسیون بانوان و خانواده شهرستان مسجدسلیمان، مشاوران بانوان شاغل در ادارات این شهر به بیان برخی مسائل در حوزه زنان پرداخته و راهکارهایی نیز پیشنهاد دادند.