• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۲-۰۱
  • شناسه خبر: 3250

ارسال کمکهای شهرستان مسجدسلیمان به سیل زدگان شهر گوریه

کمک های شهرستان مسجدسلیمان به سیل زدگان شهر گوریه از توابع بخش شعیبیه شهرستان شوشتر با حضور سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان  ارسال گردید. کاروان اهدایی اقلام موردنیاز هم استانیهای سیلزده درغالب یک کاروان شامل ۱دستگاه تریلی ، ...

کمک های شهرستان مسجدسلیمان به سیل زدگان شهر گوریه از توابع بخش شعیبیه شهرستان شوشتر با حضور سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان  ارسال گردید.
کاروان اهدایی اقلام موردنیاز هم استانیهای سیلزده درغالب یک کاروان شامل
۱دستگاه تریلی ،۴ دستگاه ایسوزو و ۱دستگاه نیسان حامل کمک های مردمی از مسجدسلیمان با حضور حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا،سرپرست فرمانداری و جمعی از مسوولان شهرستانی به شهر سیل زده گوریه از توابع بخش شعیبیه شوشتر ارسال شد. در حاشیه ارسال این کمک ها به سیل زدگان، سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان افزود: این خودرو ها حامل اقلام مورد نیاز سیل زدگان که با همکاری مردم ، ادارات ،شرکت ها و کارخانه های فعال شهرستان جمع اوری شده به شهر گوریه ارسال می شود.
حجتی نیا ادامه داد: مردم شهرستان مسجدسلیمان در مواقع بحرانی، نوع دوستی مثال زدنی با هموطنان خود دارند و تا کنون در کمک به مردم سیل زده نیز این امر را به اثبات رساندند.
وی بیان کرد: ارگان ها و ادارات این شهرستان نیز در کمک به سیل زدگان حضوری فعال داشتند و ما از این احساس دوستانه مردم و مسوولان شهرستان تشکر و قدردانی می کنیم.
وی با اشاره به اینکه مردم سیل زده نگران مسائل پشتیبانی نباشند، اضافه کرد: دولت همراه با ملت برای کمک به سیل زدگان در تلاش است .
حجتی نیا در آخر اظهار داشت، :امروز اقلامی بهداشتی،غذایی و همچنین وسایل زندگی با ارزش ریالی بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان جمع آوری شد و به سیل زدگان تحویل داده می شود.
شایان ذکراست این کاروان باهمراهی حجت الاسلام والمسلمین حجتی نیاسرپرست فرمانداری مسجدسلیمان بخشداران،اعضای شورای تامین وجمعی ازمدیران شهرستان اقلام مذکورتحویل قرارگاه خدمت رسانی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوشتر برای توزیع بین سیلزدگان داده شد.
درپایان سرپرست فرمانداری به اتفاق هیات همراه باحضوردرموکب کمک رسانی بختیاریهای مسجدسلیمان مسقردربخش شعیبیه شهرستان شوشترازنزدیک ازنحوه کمک رسانی آن دیدن نمودند.