• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۱-۲۹
  • شناسه خبر: 3234

علی عسگر ظاهری در جلسه شورای اداری :گاهی اوقات با تعلل مسئولین از اعتباراتی‌ که اخذ کرده ایم استفاده بهینه نمیشود‌.

اولین جلسه شورای اداری سال نودوهشت شهرستان مسجدسلیمان با حضور علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی ،حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان ،حجت الاسلام حجتی نیا سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان و جمعی ا ...

اولین جلسه شورای اداری سال نودوهشت شهرستان مسجدسلیمان با حضور علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی ،حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان ،حجت الاسلام حجتی نیا سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان و جمعی ار روسای ادارات شهرستان برگزار گردید.
حجت الاسلام حجتی نیا سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان درابتدای این جلسه گفت:کشور ما یک کشور مسلمان است مدیران شهرستان باید در تمام زمینه ها برای جامعه الگو باشند و در مراسم نماز جمعه شرکت کنند.
وی ادامه داد:شرایط استان بحرانی است و مدیران باید تا اطلاع ثانوی در استان بمانند ودر این بحران مردم را یاری کنند.
فرماندار مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت :از نماینده تلاشگر شهرمان که بودجه های خوبی برای عمرات وآبادانی به این شهر تزریق کردند و همچنین میلیاردها تومان به تیم نفت کمک کردند تشکر میکنم.
حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان نیز ضمن تبریک روز جوان و نیمه شعبان گفت:یکی از مشکلات مسجدسلیمان این است که عده ای نمی خواهند ما روی پای خود باایستیم و مشکلاتمان را مرتفع کنیم وی ادامه داد بارها عرض کرده ام بنده در عزل و نصبها هیچگونه دخالتی ندارم اما مشاوره اگر بخواهند مشاوره خواهم داد ملاک ما برای گزینش مدیران باید تخصص و اگاهی باشد نه بومی گرایی.
امام جمعه مسجدسلیمان ضمن تبریک به سرپرست جدید فرمانداری گفت :برای حجت الاسلام حجتی نیا آرزوی موفقیت دارم یکی از کارهای مهم همه ما از جمله فرماندار محترم بایدرفع بیکاری جوانان و تسهیل و رفع موانع پتروپالایش بختیاری باشد .
حجت الاسلام امینی در پایان افزود:از تلاشهای شبانه روزی و دلسوزانه نماینده مردمی جناب علی عسگر ظاهری که برای حل مشکلات مردم سنگ تمام می گذارند تشکر می کنم امیدوارم با همدلی به سمت تعالی شهرستان پیش برویم.
علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه شورای اداری شهرستان افزود:مدیران باید جسارت تصمیم گیری داشته باشند،گاهی اوقات با تعلل مسئولین از اعتباراتی‌ که اخذ کرده ایم استفاده بهینه نمیشود‌ همینجا از سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان می خواهم از همه مدیران بخواهد برنامه های مدون و زمانبندی شده را تا پایان سال جاری به ایشان تحویل بدهند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:در حوزه آب و فاضلاب حدود ۱۶۰میلیارد تومان اعتبار اخذ کرده ایم،از مدیریت آبفا شهرستان میخواهم با یک برنامه ریزی دقیق و زمان بندی معین این پروژه بزرگ را به سرانجام برساند‌.

وی ادامه داد: از دکتر نظری رییس دانشگاه علوم پزشکی استان‌ قول گرفته ام مشکل پزشک متخصص را در شهرستان حل کنیم،حدود ۱۰ و نیم میلیارد تومان برای بیمارستان ۲۲ بهمن کلگه مصوب و ۳ و نیم میلیارد تومان در حساب بهداشت و درمان قرار دارد چرا کار آغاز نشده است؟؟؟ حدود ۸ ماه است مجوز دانشگاه پیراپزشکی دریافت شده است و قرار شد مهرماه امسال جذب دانشجو داشته باشیم اما چرا این کار به کندی پیش می رود؟؟از دکتر سرمست میخواهم‌ با جدیت این‌ موضوعات‌ را پیگیری کند‌.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:حدود دو سال است که مجوز پلی کلنیک‌ مسجدسلیمان را گرفته ایم‌ اما متاسفانه مسکن‌ شهرسازی و شهرداری تا کنون نتوانسته اند قطعه زمینی برای شروع کار این کلنیک‌ در نظر بگیرند‌.

وی همچنین افزود:در بحث مخابرات در چند ماه اخیر جهش خوبی داشته ایم و باید عنوان کنم مسجدسلیمان در استان خوزستان پس از اهواز دومین‌ شهری خواهد بود که به تکنولوژی فیبر نوری مجهز خواهد شد،همچنین توانسته ایم ۱۵هزار شماره جدید را در سیستم مخابرات ایجاد کنیم.

وی در پایان افزود: ۴میلیارد تومان پول به جهاد کشاورزی دادیم برای مطالعه خاک کشاورزی و برداشت آب برای ۱۰ هزارهکتار که سال دوم دارد سپری میشود و قرارداد پیمانکار نیز رو به پایان است از مدیر محترم جهاد کشاورزی می خواهم الویت ایشان تعیین تکلیف آبیاری اراضی کشاورزی مسجدسلیمان باشد‌.