• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۲-۰۴
  • شناسه خبر: 2972

چهارمین دوره مسابقات جام پیشکسوتان گلف مسجدسلیمان به میزبانی هیات گلف مسجدسلیمان برگزار گردید.

چهارمین دوره مسابقات جام پیشکسوتان گلف مسجدسلیمان به میزبانی هیات گلف مسجدسلیمان برگزار گردید. این مسابقات با حضور یازده تیم از استانهای خوزستان،لرستان ،آذربایجان غربی واصفهان در روزهای اول تا سوم اسفندماه به میزبانی هیا ...

چهارمین دوره مسابقات جام پیشکسوتان گلف مسجدسلیمان به میزبانی هیات گلف مسجدسلیمان برگزار گردید.
این مسابقات با حضور یازده تیم از استانهای خوزستان،لرستان ،آذربایجان غربی واصفهان در روزهای اول تا سوم اسفندماه به میزبانی هیات گلف مسجدسلیمان در قدیمی ترین زمین گلف کشور در مسجدسلیمان برگزار شد.

ابوذر شجاعی برجوئی رئیس هیات گلف مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت :این مسابقات در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد ودر پایان این رقابت ها و درگروه بانوان خانم ملیحه پوریازاده از باشگاه نفت مسجدسلیمان با ۸۰ضربه مقام اول,خانم شهرزاد عیدیوندی از باشگاه نفت مسجدسلیمان با ۸۲ ضربه مقام دوم و خانم سیمین علیجانوند از هیات گلف اصفهان با ۸۵ ضربه مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد:در رده سنی جوانان به ترتیب آقایان علی غلام نژاد,مهدی شهنی و میلاد شهنی از باشگاه ملی حفاری اهواز  مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

شجاعی اظهار داشت:در رده سنی بزرگسال در مجموع دو روز رقابت آقای سجاد کرمپور با۱۳۶ ضربه از تیم سورتمه اهواز مقام اول,مرید قنبری با ۱۴۲  ضربه از تیم نفت مسجدسلیمان مقام دوم و آقایان ابراهیم نوری و محمد شیخ زاده با ۱۴۶ ضربه از تیم ملی حفاری اهواز به صورت مشترک موفق به کسب مقام سوم این مسابقات شدند.

وی ادامه داد:در رقابت های تیمی این تورنمنت تیم گلف سورتمه اهواز با ۴۳۸ ضربه مقام اول,ملی حفاری اهواز با ۴۴۰ ضربه مقام دوم و تیم نفت مسجدسلیمان با ۴۴۲ ضربه مقام سوم چهارمین دوره مسابقات گلف جام پیشکسوتان گلف مسجدسلیمان را کسب نمودند.

رئیس هیات گلف مسجدسلیمان ضمن تشکر از شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت همکاری در برگزاری این تورنمنت تاکید کرد: توجه به اینکه جام پیشکسوتان گلف مسجدسلیمان به عنوان یک تورنمنت معتبر در تقویم مسابقات فدراسیون گلف کشور قرار گرفته است لذا امیدواریم فدراسیون گلف کشور در سالهای آینده حمایت بیشتری جهت برگزاری هرچه با کیفیت تر این تورنمنت و فراهم کردن امکان حضور سایر تیم های گلف کشور در این مسابقات را داشته باشد.