• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۱-۲۶
  • شناسه خبر: 2917

کاشت نهال به یاد بانوی رسانه خوزستان

  به همت خبرنگاران و اهالی مطبوعات مسجدسلیمان و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی وهمچنین با مشارکت فعالان محیط زیست این شهرستان به یاد بانوی رسانه خوزستان سوزان بختیاری زاده در باغ مفاخر فرهنگسرای جوان شهرستان مسجدسلیمان ن ...

 

به همت خبرنگاران و اهالی مطبوعات مسجدسلیمان و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی وهمچنین با مشارکت فعالان محیط زیست این شهرستان به یاد بانوی رسانه خوزستان سوزان بختیاری زاده در باغ مفاخر فرهنگسرای جوان شهرستان مسجدسلیمان نهال کاشته شد.
به گزارش پایگاه خبری ایران مهر این برنامه با تلاوت قران شروع وپس از آن حاضرین به پاس احترام به این بانوی فعال در عرصه علم وهنر و همچنین محیط زیست یک دقیقه سکوت کردند. حمید حیدری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسجدسلیمان در حاشیه این برنامه گفت: امروز دور هم جمع شدیم تا به یاد این بانوی شجاع و صبور نهال بکاریم در ادیان و فرهنگهای مختلف سفارش به کاشت نهال شده ودر فرهنگ غنی و اصیل ایرانی نیز از کاشت درخت به نیت نذر ونیاز استفاده می کردند.
وی همچنین افزود: بانوان رسانه و مطبوعات در استان خوزستان بسیار توانمند ودارای ظرفیتها وقابلیتهای بسیاری هستند وعلی رغم ظرفیتها وکارهای بزرگی که انجام می دهند کمتر از آنها تجلیل شده است .
رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در پایان افزود: ما در این راستا پیشنهادبرگزاری جشنواره تجلیل از بانوان عرصه خبر ومطبوعات در شاخه های مختلف را دادیم که دردور اول استانی و در روز خبرنگار برگزار و در سالهای بعد درصورت تامین اعتبارلازم واستقبال مخاطبان این جشنواره  در سطح ملی برگزار خواهدشد  که این پیشنهاد با موافقت از سوی علی عسگر ظاهری نماینده محترم مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی وحمایت وپشتیبانی وی  از این جشنواره وهمچنین با مساعدت وهمکاری‌ جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی خوزستان وجمشیدی معاونت فرهنگی اداره کل مورد موافقت اولیه قرار گرفت تا پس از طراحی این فراخوان وبرنامه ریزی در طی روزهای آینده ،به تشکیل ستاد این جشنواره اقدام نماییم.