• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۱-۲۴
  • شناسه خبر: 2859

مرکز غربالگری سرطان در شوشتر آغاز به کار کرد

مرکز غربالگری سرطان در شوشتر آغاز به کار کرد نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس گفت: در اواخر مهرماه امسال مرکز غربالگری سرطان در شوشتر به طور کامل مورد بهره‌برداری قرار گرفت و شهروندان در شوشتر و گتوند می‌توانند از این ...

مرکز غربالگری سرطان در شوشتر آغاز به کار کرد

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس گفت: در اواخر مهرماه امسال مرکز غربالگری سرطان در شوشتر به طور کامل مورد بهره‌برداری قرار گرفت و شهروندان در شوشتر و گتوند می‌توانند از این مرکز استفاده کنند.

سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجللس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت وجود مرکز غربالگری سرطان، اظهار کرد: در سال‌های گذشته نیازسنجی در خصوص وجود مرکز غربالگری سرطان در شهرستان شوشتر انجام شد. در اواخر مهرماه امسال مرکز غربالگری سرطان در شوشتر به طور کامل مورد بهره‌برداری قرار گرفت و شهروندان در شوشتر و گتوند می‌توانند از این مرکز استفاده کنند.

وی افزود: در سال ۹۵ طی توافق‌نامه‌ای این بخش در مجموعه بیمارستان خاتم‌الانبیاء شوشتر کلنگ زنی شد. با تأمین اعتبارات موردنیاز برای این مجموعه، کار ساخت آن به اتمام رسید و در اوایل سال ۹۷ به امکانات موردنیاز تجهیز شد.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس عنوان کرد: در اواخر خرداد امسال با دعوت از وزیر بهداشت وقت این مجموعه تحت عنوان مرکز غربالگری سرطان، ماموگرافی و بیماری‌های خاص افتتاح شد.